Skip to main content

Datums

2022. gada 28. un 29. aprīlis tiešsaistē un klātienē RSU Aulā Dzirciema ielā 16

Konference norisei tiešsaistē tiks izmantota virtuālā komunikācijas platforma. Un pieeja platformai tiks nodrošināta aptuveni 48h pirms konferences sākuma reģistrētajiem dalībniekiem.

Tā kā epidemioloģiskā situācija ir uzlabojusies, piedāvājam ierobežotam personu skaitam konferenci apmeklēt klātienē. Savu dalību klātienes konferencē apstipriniet reģistrējoties.

Konferences valoda

Konferences oficiālā valoda ir latviešu. Tiks nodrošināts sinhronais tulkojums uz/no latviešu un angļu valodām.

Svarīgi datumi

Stenda referātu prezentāciju iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 2022. gada 6. aprīlim, plkst. 23.59.
  • Stenda referātu izvērtējuma apstiprinājumi tiks nosūtīti līdz 2022. gada 14. aprīlim
  • Stenda referātu prezentāciju augšuplāde platformā līdz 2022. gada 21. aprīļa plkst. 23.50
  • Dalībnieku reģistrācija un stenda referātu augšuplāde tiks uzsākta 2022. gada 8. martā
  • Dalībnieku reģistrācijas termiņš: 2022. gada 29. aprīlis

Tālākizglītības punkti

Par aktīvu dalību konferencē tiek piešķirti 8 tālākizglītības punkti dienā. Un e-sertifikāts tiks nodrošināts pēc izvērtēšanas anketas aizpildīšanas, kuru dalībnieks saņems epastā pēc konferences.

Dalība konferencē ir bez maksas un reģistrācija tiks uzsākta 2022. gada 8. martā.

Datu apstrāde

Nolūkā nodrošināt konferences dalībnieku personas datu korektu apstrādi, informējam, ka Konferences pasākumos var tikt apstrādāti dalībnieku personas dati – uzņemtas fotogrāfijas, veikts balss vai video ieraksts. Jūsu personas dati var tikt izmantoti RSU leģitīmo interešu nodrošināšanai – sabiedrības informēšanai, RSU leģitīmo interešu nodrošināšanai komunikācijas aktivitātēs, marketinga un sakaru aktivitātēs (tostarp materiāla sagatavošanai un ievietošanai sociālajos tīklos).

Notikuma vietā var tikt uzņemti fotoattēli un video, kā arī var notikt video straumēšana tiešraidē. Šādā gadījumā pie pasākuma ieejas tiek novietotas informatīvas zīmes, kas informē, ka notikumu laikā tiek uzņemti fotoattēli un video vai notiek video straumēšana. Personas fotoattēlus un video var izlikt RSU mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī masu medijos.

Jūsu dalība konferencē ir pilnīgi brīvprātīga. Ja esat piekritis piedalīties konferencē, jūs esat tiesīgs jebkurā laikā apturēt savu dalību, turklāt jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi personas datiem, tiesības labot vai dzēst personas datus, kā arī iebilst pret veikto apstrādi vai pieprasīt personas datu pārsūtīšanu.

Plašāka informācija par personas tiesībām un iespēju iebilst pret personas datu apstrādi

Ja iebilstat pret šādu personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt pa e-pastu conferenceatrsu[pnkts]lv vai personu[pnkts]datiatrsu[pnkts]lv.

Konferencē iesniegtās un prezentācijas, uzstāšanās un stenda referāti ir publiski pieejami un lejupielādējami studiju un pētniecības nolūkiem.
Katrs konferences dalībnieks uzņemas atbildību, ka zinātnisko materiālu (Autordarba) radīšanā (izpildē) ir ievērojis trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, tādējādi arī nodrošinot Pasūtītāju pret trešo personu prasījumiem.